Pracovní nástroje Oriflame

Nástroje podpory prodeje a budování skupiny

Každý třetí týden dostaneš jako podporu svých prodejních a registračních aktivit nový katalog se skvělými nabídkami. Navíc ke katalogu obdržíš také rozličné průvodce,
online nabídky a další prodejní materiál a nástroje, které ti pomohou ve tvé práci
a v úspěšném podnikání.

Pracovní tiskoviny Oriflame

Katalog je tvým hlavním obchodním nástrojem a zároveň "výkladní skříní". V každém katalogu najdeš spoustu novinek a zajímavých nabídek. Ukaž katalog co největšímu počtu svých přátel a známých. Všichni mohou být tvýmo zákazníky nebo členy tvého týmu!
Časopis, ve kterém nalezneš všechny důležité a aktuální informace o Oriflame. BB na příští katalogové období zdarma získá poradce s 1. objednávkou v daném katalogovém období. Všichni ostatní si Business & Beauty mohou zakoupit za 5 Kč.
Najdeš v něm nejen nákupní a prodejní ceny všech dostupných výrobků Oriflame, ale také jejich bodové ohodnocení. Ceny a seznam všech dostupných doplňků, tiskovin, vzorků, výrobků Wellness Oriflame.
S pomocí tohoto průvodce snadno nalezneš vhodnou péči pro každý typ pleti. Nejprve zjisti svůj typ pleti a vyber si v sekci Každodenní péče o pleť výrobky, které vyhovují potřebám tvé pleti. Některá pleť a určitá životní období vyžadují zvláštní péči. Odpovídající výrobky vyhledej v sekcích Péče...
Kompletní přehled barev použitých v dekorativní kosmetice Oriflame, seřazený dle jednotlivých kategorií a výrobků.
Vzorky výrobků jsou jedním z nejúčinnějších nástrojů úspěšného prodeje. Přilož alespoň jeden vzorek ke každé objednávce a investice se ti vrátí.

Oriflame - voňavá práce

Práce z domova

Je jedno, zda jsi studentka, zaměstnaná nebo na mateřské dovolené. Využij příležitosti s Oriflame. Neriskuješ nic a můžeš se těšit z výhod, které Oriflame nabízí. S námi si můžeš vybudovat svůj úspěch i ty. Stačí si jen věřit a chtít.

Splň si své sny s Oriflame a připoj se k nám!